“Mağazanızın her yerinde, müşterinizin her istediği anda ona istediğini sunabilir, kişisel olarak sunduğunuz kampanyalardan kolaylıkla faydalanmasını sağlayabilirsiniz.“

İzleyin

iBeacon teknolojisi yardımıyla müşterinizin mağaza içi hareketlerini izleyebilirsiniz.

Haberdar Edin

Mağazanızın önünden geçen müşterilerinize belirlenmiş kurallar dahilinde kişisel kampanya mesajları gönderebilirsiniz.

Mağaza İçi Kampanya

Mağazada dolaşan müşterinize anında kampanya uygulayabilir ve indirim, hediye, kupon kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni Pazarlama

Yeni Pazarlama

iBeacon teknolojisi yardımıyla müşterinizin mağaza içi hareketlerini izleyebilirsiniz. Mağazanızın önünden geçen müşterilerinize belirlenmiş kurallar dahilinde kişisel kampanya mesajları gönderebilirsiniz.

Mağaza içindeki müşteri hareketlerine gore belirlenmiş farklı kampanyaları müşterinizin akıllı telefonuna gönderebilir, kampanya kullanımı ile kupon, indirim fırsatı veya bundle olarak önerdiğiniz ürünleri bildirebilirsiniz.

Müşterinizin destek istediği satış temsilcisinin tabletine veya akıllı telefonuna müşterinizin alışveriş geçmişi, ilgi alanları gibi bilgileri sunarak satış temsilcisinin daha kaliteli hizmet vermesini ve müşterisini tatmin etmesini sağlayabilirsiniz.

Mağaza İçi Kampanya

Mağaza İçi Kampanya

Müşterinizin akıllı telefonu ile ürün QR kod okumasını ve varsa ilgili ürüne uygun kampanyadan bilgilenmesini ve kasada faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteriniz akıllı telefonunda satın aldığı ürünlerin QR kodlarını okutarak yapacağı sanal sepeti için herhangi bir kampanya olup olmadığını kontrol edebilir. Kampanya varsa, kampanya uygulanması sonrasında kazanacağı puanları görebilir, ödeme yapacağı toplam tutarı kasaya gitmeden bilebilir.

Müşteriniz kasaya yaklaştığında akıllı telefonundaki sanal sepet kasa tableti tarafından devralınır, kasa atanmış kampanyalı fiyatlarla ödemeyi alır.