“Ürünlerinizi 7x24 müşterilerinize sunabileceğiniz bir satış kanalı kurmak ister misiniz? Hem de aklınızdan geçen her türlü kampanyayı işletip, cep telefonunuzdan yönetebileceğiniz şekilde…“

Güncel, Modern Tasarım

Modern tasarımlar ile kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde hedef kitlenize yansıtabilirsiniz.

Ürün ve Müşteri Yönetimi

Etkin bir şekilde ürün ve müşterilerinizi yönetebilir, sitenizdeki verileri güncelleyebilir ve performansı raporlayabilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

Müşteri segmentine ve ürün kategorilerine gore toplu veya kişisel kampanyalar planlayabilir, bu kampanyaları sitenizin her aşamasında ve sepette tam ve doğru olarak gösterebilirsiniz.

İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi

Webshop içeriği Umbraco içerik yönetim sistemi üzerinde geliştirilmiş yönetim arayüzü ile yönetilmektedir. Online site yöneticisinin tüm parametreleri ve detayları yönetmesine olanak sağlar.

Ürün Kategorizasyon

Ürün Kategorizasyon

Ürünler ERP sistemi üzerinde tanımlı oldukları ürün hiyerarşi veya kategorilerinde sunulabildikleri gibi, B2C için farklı bir hiyerarşi veya kategori yapısı da türetilebilir. Ürünler kategorilerinin yanında beden, renk, fiyat gibi farklı parametreler ile filtrelenebilir. Müşterilerin kategori ve ürün özellikleri ile ergonomik bir filtreleme ile aradıkları ürünlere hızla ulaşırlar.

Farklı boyutlarda görsellerle ürün kataloğu

Kampanyalı ürünlerin resimlerinde dikkat çekmek için farklı çalışmalar yapabilirsiniz.

Ürün hiyerarşisine göre çok katmanlı kategorilerle ürün yönetimi

Fiyatlandırma

Fiyatlandırma

“PRM-Kurumsal Kampanya Yönetimi” ile müşteriye/ürüne özel fiyatlanlandırma yapılabilir.

Müşteriler için gruplar tanımlayabilir, müşterilerinizi bu gruplara atayarak, tek tek uğraşmadan o grubun fiyat imkanlarından faydalandırabilirsiniz.

PRM - Kurumsal Kampanya Yönetimi ile kampanyaları kişiye özel yapabileceğiniz gibi ürün bazlı da yapabilirsiniz.

Kampanyalarınızı zaman bazlı (başlangıç bitiş tarih-saatli) yapabildiğiniz gibi kişisel özelliklere göre de tanımlayabilirsiniz.

Kampanyalarınızı askıya alabilir farklı bir tarihte tekrar aktif edebilirsiniz. Kural tabanlı kampanyalar oluşturabilirsiniz.

Müşterilerinizin alışverişleri karşılığında puan kazanmasını sağlayabilirsiniz. Kazandıkları bu puanları çeşitli şekillerde kullanması sağlanabilir. (Bir sonraki alışverişte, hediye kataloğunda vs.)

Satışlarını artırmasını ve müşteri sadakatini pekiştirmesini sağlayan bir sistemdir.

Sipariş Yönetimi

Sipariş Yönetimi

Sipariş yaratma,

Sipariş onaylama,

ERP sistemine aktarım,

Sipariş iptali.

Ürün katalog, ürün detay ve sepet aşamalarında sipariş edilen miktarın stok kontrolü,

ERP / Stok kontrol sistemi ile entegrasyon

Eksi stok yönetimi

SEO Yönetimi

SEO Yönetimi

Bir internet sitesinin SEO uygulaması, arama motorları ve kaynak kullanımı açısından vazgeçilmez bir çalışmadır. Ancak doğru uygulanmayan SEO, web sayfanıza değer kaybettirebildiği gibi arama motorlarından tamamen kaldırılmasına neden olabilir.

SEO, ürün ve hizmetleriniz için belirlenen anahtar kelimeler ile arama motorlarında ilk sayfa ve üst sıralarda yer almanızı, akabinde müşterinin web sitenize ulaştıktan sonra doğru görsel ve içerik yönetimi ile sizinle iletişimini sağlayacak çalışmaların bütünüdür.

Arama Motorlarında, sizin için önemli olan sorgulamalarda organik olarak rakiplerinizin üstünde görüntülenmeniz için detaylı çalışmalar yapıyoruz.

Ödeme Sistemleri Entegrasyonu

Ödeme Sistemleri Entegrasyonu

Anlaşmalı olduğunuz bankaların özel kampanyalarıyla taksit seçenekleri, taksit ve ek taksit kampanyaları, öteleme kampanyaları, puan avantajlı kampanyalar, hediye çeki kampanyaları ile birebir entegrasyon sağlanmaktadır. Aynı zamanda ödemelerde EFT, havale, para puan, paypal gibi online ödeme sistemleri de kullanılmaktadır.

Müşteri Yönetimi

Müşteri Yönetimi

Müşteriye dair kişisel ve iletişim bilgilerinin, sipariş detayının, ödemelerin raporlanması

Müşterilerinizin satınalma alışkanlıklarını ve kampanya tercihleri değerlendirilip kampanyalı satışlara yönlendirilebilir veya farklı alışkanlıklar kazandırmak adına kişiye özel çalışmalar yapılabilir.

Yönetim paneli aracılığıyla müşterilerinize yeni ürün bilgisinden, kampanya bilgisine kadar geniş bir yelpazede bilgilendirme olanağı sunar. Kampanya bilgileri, indirim kuponları, yeni ürün duyuruları, kurumsal bilgilendirmeler, kişiye özel kampanyalar vs.