“Servisleriniz ile güvenli bilgi paylaşımı ve yapısal iletişim için kuracağınız bir portal ile gücünüzü artırın! Servis noktalarında girilecek verileri hızlı bir onay süreci ile işleme alın.“

Güvenilir

Sadece yetkilendirilmiş kullanıcılar tarafından kullanılabilecek Internet tabanlı bir iş uygulaması.

Esnek

İş süreçlerinize kolayca uyarlanabilir ve çalışma yöntemlerinizi servislere aktarır. Servis noktalarında istenirse cep telefonu veya tabletler üzerinde de kullanılabilir.

Gerçek zamanlı

Girilen kayıtlar gerçek zamanlı olarak ana firma ve servisler arasında paylaşılabilir.

Bakım ve Tamir Fişleri

Bakım ve Tamir Fişleri

Ürünlerin garanti süresindeki yapılacak tamir işlemleri, ana firmanın sorumluluğunda olduğu için, tamir süresince yapılan işçilik ve kullanılan yedek parça ile ilgili ayrıntılı takip gereklidir.

Tamir işlemlerinin kaydı sırasında ürünün seri numarasının kontrolü, model numarası veya üretim haftası ile uyumu kontrol edilir, uygun olmayan ürünlerin garanti sürecine sokulmaz.

Tamir fişleri içinde kullanılan yedek parçaların ve işçiliğin ana firmaya faturalanması ve bunların ödemelerinin muhasebe bağlantısı ile takip edilmesi sağlanır.

Yedek Parça Siparişleri

Yedek Parça Siparişleri

Servis noktalarında stokta tutulması istenen yedek parçaların siparişleri sistem üzerinden girilerek tedarik süreci kontrol altına alınır.

Yedek parça sorguları sırasında, istenirse ana firmanın stoklarında parçaların uygunluğu veya ne zaman stoka gireceği bildirilebilir.

İstenirse, servislerin yedek parça depolarının stok durumu ana firmaya raporlanabilir.

Ürün Teknik Çizimleri, Patlak Şemalar

Ürün Teknik Çizimleri, Patlak Şemalar

Ürünlerin tamiri sırasında teknik dokümanlarının, çizimlerin, patlak şemalarının servis tamir elemanları tarafından erişilebilir olması mümkündür.

Patlak şemalar üzerinde yapılacak ilişkilendirme ile çizim üzerinde oluşturulacak akıllı komut tuşları kullanılarak yedek parça siparişleri oluşturulabilir.

Kurumsal Duyurular

Kurumsal Duyurular

Ana firma tarafından yapılması gereken duyurular, bildirimler veya özel gün kutlamaları, portal üzerinde giriş yapan kullanıcılara iletilir.

Duyuruların hangi tarihte kim tarafından okunduğu kayıt altına alınabilir ve ana firma tarafından sorgulanabilir.

Mesajlaşma

Mesajlaşma

Servisler ve ana firma kullanıcıları, mesajlaşma sistemi üzerinden anlık mesajlaşma ile hızla iletişime geçebilir.

Mesajlar kayıt altına alınırlar ve ana firma tarafından raporlanabilir.

Mesajlaşma, o sırada online durumdaki kullanıcılar arasında gerçekleşebileceği gibi, offline bir kullanıcıya da sisteme giriş yaptığı zaman gösterilmek üzere kaydedilebilir.

Yönetim Paneli

Yönetim Paneli

Sistemde yapılan işlemler, yetki tanımları, kullanıcı ayarları ve raporlama işlemleri, ana firma kullanıcıları için hazırlanan yönetim paneli üzerinde gerçekleştirilebilir.

Entegrasyon

Entegrasyon

Ana firmada kullanılan ERP sistemleri ile entegrasyon sağlanarak veri iletişimi anlık veya periyodik aktarımlar ile gerçekleştirilir.

Servislerin giriş yaptıkları fiş bilgileri, aktarım kuyruklarına alınır ve ana sisteme gönderilir. Aktarılmış olan fişler, değişikliğe kapatılır.