Hakkımızda

bestERA, mühendislerden ve akademisyenlerden oluşan, yurtiçi ve yurtdışı projelerde süreç danışmanlığı ve tasarımında yüksek tecrübeli kadrosu ile karmaşık iş süreçlerinde akıllı ve katma değerli çözümler geliştirmek üzere kurulmuş ve Boğaziçi Üniversitesi Teknopark içinde faaliyet göstermektedir.

Sektördeki 25 yıllık deneyimi ile müşterilerinin karmaşık iş süreçlerindeki kurumsal sorunlarına çözümler geliştirmektedir. Sunulan çözümler, iş birimlerinin bilgi paylaşımı, verimli şekilde ortak çalışması ve doğru yetki dağılımı çerçevesinde anahtar teslim projeler şeklinde kurgulanmaktadır.

Kurulan sistemler, kurumda var olan ERP, CRM, SCM gibi sistemler ile entegre edilerek çalışır. Böylece çift veri girişleri ortadan kalkar.

SAP ERP, SAP CRM, Microsoft Axapta ve Navision, Microsoft Dynamics CRM gibi dünyada yaygın olarak kullanılan sistemlerin yanı sıra, Logo, Nebim, Mikro gibi yerel yazılımlarla da entegrasyon sağlanır. Bunların dışında, SOAP veya JSON web servisleri ile veri iletişimi kurabilen her türlü yazılım ile birlikte çalışmak mümkündür.

Arena
Umur Kırtasiye
Derimod
Ericsson
Sensonet
Arnica
Arena
Umur Kırtasiye
Derimod
Ericsson
Daha detaylı bilgi için TIKLAYIN